Відбулася виїзна колегія відділу освіти Бережанської РДА

Відбулася виїзна  колегія відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації у якій взяли участь голова Бережанської  РДА В.М. Петровський та заступник голови Бережанської районної ради Р.К.Висоцький, керівництво відділу освіти та директори загальноосвітніх навчальних закладів.

Присутні мали змогу ознайомитися  з реалізацією ПроектуЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на базі Шибалинської  ЗОШ І-ІІ ст., яка здійснила енергозберігаючі заходи, встановивши твердопаливний котел. Проводиться капітальний ремонт спортзалу та теплотраси, заміна віконних та дверних блоків в основному навчальному корпусі. З досвідом втілення цього проекту ознайомив директор навчального закладу Волошин Я.М.

Учасники колегії побували також у Бережанській гімназії ім. Б.Лепкого. Директор гімназії Будар М.М. познайомив присутніх із перспективами зміцнення навчально-матеріальної бази закладу у 2016 році.

У Мечищівській ЗОШ І-ІІІ ст.  відбувся основний розгляд питань порядку денного. У ході засідання розглянули наступні питанн: про результати вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень з історії у Жуківській , Курянівській ЗОШ І-ІІІ ст., Вербівській, Підвисоцькій ЗОШ І-ІІ ст., про стан виконання Угоди між відділом освіти  Бережанської РДА та радою Бережанської районної організації профспілки працівників освіти і науки на 2011-2015 роки, про розгляд заяв, скарг і звернень громадян, які надійшли у відділ освіти протягом 2015 року, про план роботи відділу освіти на 2016 рік.

По питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.

Джерело: Бережанська РДА

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*