У Тернополі обговорили свіжі політичні “фейки”

Ми сьогодні її провели з приводу вчорашнього розповсюдження фейкових газет стосовно нашого кандидата в Президенти-Анатолія Гриценка.
Дякую за активну участь всім журналістам!!!
Дякую спікерам: Ігорю Процику, директору Центру суспільних досліджень “ПОЛІС”,який був очевидцем та учасником подій і один з перших підняв свій протест проти грубого порушення законодавства про вибори. Дякую Олександру Домбровському, координатору коаліції «За чесні і прозорі вибори»,
Сергію Креті, начальнику відділу комунікації головного управління нацполіції області, Петру Мандзію,начальнику виборчого штабу Валентина Наливайченка за їхню позицію в боротьбі за чесні і справедливі вибори.
Нагадую,що вчора з допомогою учнів двох училищ Тернополя в декількох людних місцях міста поширювались газети з посиланням на їх замовника кандидата в Президенти України Валентина Наливайченка. Тираж газет , як в них зазначено 200 300 екз., а друк ніби-то відбувся на ТОВ”АДЕПТ ПЛЮС”. Інформую, що фірми з такою назвою в Україні немає, а є в Росії. Питання: чи могли в Росії друкувати цю фальшивку? Звичайно -ні!!!
Хто ж може бути замовником??? Однозначно той в кого є ресурси. Команда Наливайченка оперативно відмежувалась від цього бруду, та і логіки немає друкувати таку брехню ще й офіційно взяти на себе роль замовника.
Якщо врахувати, що газета ще й критикує Юлію Тимошенко, а тиждень перед тим розповсюджували таку ж фальшивку проти Зеленського, з майже ідентичною версткою, кольористикою , шрифтом – то коло можливих замовників зводиться до ОДНОГО!
Я , звичайно, не маю точної інформації, хто це…??? Однак, вчора Анатолій Гриценко в ефірі на УТ-1 назвав замовником цих брудних , перекручених і недостовірних публікацій команду Петра Порошенка. Додатково зазначу, що такі газети ще поширювались в Херсоні і Чернігові.
Якщо оцінити інформацію , яка у нас є і відповісти на питання : кому це вигідно
-то вважаю, що Анатолій Степанович не помиляється.
Надіємось на розслідування нашої поліції, адже затримані молоді хлопці дещо розповіли і тому розмотувати клубок далі – не так-то і складно!!!

ПЕТРО ЛАНДЯК

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*