У Тернопільському педагогічному університеті відбулася інавгурація нового ректора – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Тернопільському педагогічному університеті відбулася інавгурація нового ректора

У вівторок, 19 грудня, Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка відзначає поважне дійство – інавгурацію нового ректора, на посаду якого педагогічний колектив обрав доктора філософських наук, професора даного університету Богдана Буяка. Участь в урочистостях взяв голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Також під час урочистостей він зачитав відповідний наказ Міністерства освіти й науки України про призначення ректора.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

«Сьогодні мені особливо зачитати наказ Міністерства освіти і науки України від 15.12.2017 року про призначення на посаду ректора, адже я – випускник цього навчального закладу. Відтак, згідно із викладеним у тексті наказу, керуючись статтею 10 ЗУ «Про центральні органи виконавчої влади» відповідно до Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України під №630 зі змінами наказано призначити Буяка Богдана Богдановича ректором Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка з 15 грудня 2017 року до 14 грудня 2022 року з можливою пролонгацією як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 ЗУ «Про вищу освіту» на умовах викладених у контракті», – зачитав наказ Степан Барна.

При цьому, продовжуючи свій виступ, голова ОДА зазначив, що педагогічний університет був переломним в його житті. «У 1996 році, коли я сюди поступив та у 2001 році, коли я його закінчив. І сьогодні, коли я тут, на інавгурації ректора Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка – це знову ж таки хвилююча мить. Мені приємно констатувати, що до випускників цього навчального закладу мають відношення не лише мої друзі, а й мої рідні. І вдвічі приємніше, що цей університет виховує хороших кадрів. Я вірю в те, що та робота, яка розпочата ректором Володимиром Петровичем Кравцем буде підтримана та матиме гідне продовження Богданом Богдановичем Буяком», – підкреслив голова ОДА.

Водночас, крім вітань з інавгурацією нового ректора, Степан Барна вручив подяку Володимирові Кравцеві, і від імені обласної державної адміністрації подякував йому за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та підготовку висококваліфікованих кадрів.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*