У Гусятинській школі відремонтовано спортзал

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук, заступники голови РДА Ігор Гайдук та Надія Галябарда побували в с.Личківці вчора, 8 лютого, зустрілися із головою сільської ради Степаном Дудою та в.о.директором загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Оксаною Стадник Тернопіль Сьогодні.

Гості з району оглянули реконструйований спортзал в місцевій школі. Завдяки сприянню районної влади та народного депутата України Миколи Люшняка у спортивному залі замінено підлогу. Ремонт обійшовся у 143 тисячі гривень.

Це кошти районного бюджету (100 тис. грн) та державної субвенції місцевим бюджетам (50 тис. грн) Керівництво школи та педагогічні працівники дякували представникам районної влади за підтримку та розуміння.

Віталій Батіг зазначив, що на особистому контролі тримає усі проблеми освітньої галузі, адже інвестиції у шкільну сферу завжди дають щедрі результати. Очільник району зичив учителям здійснення професійних та особистих мрій, а ще терпіння та мудрості на нелегкій освітянській ниві.

Тепер в новому й комфортному спортивному залі в гарному настрої школярі зміцнюватимуть здоров’я та підтримуватимуть свою спортивну форму. Також районні керівники подякували сільському голові за турботу та підтримку галузі освіти. Адже за місцевий кошт, а це понад 467 тисяч гривень, цього річ зроблено реконструкцію даху школи.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*