У Бучачі презентували книгу «Костільники: минуле та сучасність»

22 вересня в читальному залі Бучацької центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги «Костільники: минуле та сучасність», автором якої є виходець із цього села доктор технічних наук, професор кафедри біотехнічних систем і апаратів Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя Роман Андрійович Ткачук.

Повідомляє БУЧАЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт РДА.

Факти та події, з якими пов’язана історія села Костільники Бучацького району, що викладені у книзі, взяті з історичних джерел, архівних матеріалів у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Кракові. Тут також є  спогади й оповіді очевидців, перекази односельців та громадян, яким не байдуже правдиве трактування історії свого краю.

У презентації взяли участь та виступили Ігор Дуда – мистецтвознавець, краєзнавець, педагог, діяч культури, редактор книги, Марія Дутка – вчитель Костільницької школи, Наталія Обаранчук-Ткачук – вчитель –пенсіонер, які допомагали у збиранні матеріалів для написання книги, Михайло Ониськів – краєзнавець, літературознавець, громадсько-політичний діяч, рецензент книги.

Участь у презентації взяв і перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Кузь, який подякував автору Роману Ткачуку та всім, хто долучився до видання книги.

Зі словами привітання та подяки виступили також керуючий справами районної ради Василь Григоришин та директор Бучацької ЦБС Леся Машталір.
В свою чергу автор особливу вдячність висловив  творчому колективу: Марії Дутці, Наталії  Обаранчук-Ткачук, Ользі Ткачук – психологу, Івану Кузю – заступникові головного лікаря з господарської роботи Золотопотіцької РКЛ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*