Турнір з міні-футболу виграла команда з Рогатина

У спортивному залі ВП НУБіП «Бережанський агротехнічний інститут» Бережанський РЦФЗН «Спорт для всіх» і Бережанська ДЮСШ провели турнір з міні-футболу, присвячений Дню Святого Миколая. Організатором змагань виступив департамент сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації. Участь у турнірі взяли команди юнаків 2004 р.н. і молодших Бережанської, Рогатинської, Монастириської ДЮСШ, Коропецької ОДЮСШ і КЗ «ДЮСШ з футболу» м.Тернопіль.

Переможцем змагань стала команда юних майстрів шкіряного м’яча з Рогатина, яка у фінальному матчі з рахунком 2:1 перемогла однолітків з Тернополя. Третє місце у бережанських футболістів, які у «малому фіналі» здобули перемогу над юнаками із Монастириська лише в серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:4 (основний час закінчився 1:1).

Команди-переможець і призери нагороджені кубками і грамотами департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, – повідомляє директор РЦФЗН «Спорт для всіх» Володимир Савочка.

Джерело: galsports.com

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*