Тернопільська обласна наукова медична бібліотека вражає гостей найсучаснішим обладнанням

Голова обласної ради  Віктор Овчарук привітав колектив комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна наукова медична бібліотека» із Всеукраїнським днем бібліотек: «Ви працівники Тернопільської обласної наукової медичної бібліотеки, несете ще більшу відповідальність, ніж бібліотекарі інших книгозбірень, адже ви долучаєтесь до підготовки молодих лікарів.  Їх фаховий рівень  у значній мірі залежить і від вас. Саме тут часто гуртуються майбутні спеціалісти різних напрямків медицини, тут вони знаходять для себе особливий інтерес, теми майбутніх досліджень, наукових робіт. Саме у цих стінах чимало часу проводять студенти медуніверситету, готуючись до семінарів та практичних занять. Тут вони з вашою допомогою формуються як лікарі. Ваша бібліотека йде в ногу із часом. Запровадження електронних реєстрів, використання новітньої техніки значно поліпшують якість послуг, які надає бібліотека».

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Віктор Овчарук побажав колективу бібліотеки  творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у просвітницькій справі та вручив кращим відзнаки обласної ради. Натомість працівники бібліотеки познайомили очільника обласної ради  із бібліотечним фондом, похвалились новими надбаннями та впровадженням технічних досягнень.

До слова, цьогоріч медична бібліотека у своєму нинішньому  вигляді, як і Тернопільський державний медичний університет імені Івана Горбачевського, відзначає своє 60-ліття. Хоча Тернопілська обласна медична бібліотека створена в травні 1945 року, але перші відомості про функціонування обласної медичної бібліотеки були зафіксовані в жовтні 1945 року.

Докладніше про бібліотеку тут: http://oblmedlib.te.ua/

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*