Степан Барна взяв участь у відкритті Всеукраїнської конференції до 500-річчя Реформації – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна взяв участь у відкритті Всеукраїнської конференції до 500-річчя Реформації

«Через духовну реформацію до оновлення країни» – під таким гаслом розпочалася Всеукраїнська науково-практична конференція «Протестантські церкви у контексті вітчизняної історії та суспільних трансформацій (до 500-ліття Реформації)», участь у відкритті якої взяв голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Як він наголосив під час свого виступу, сьогоднішні реалії в країні вимагають від нас максимальної консолідації незалежно від конфесійної приналежності. Тому серед пріоритетів повинно бути формування єдиного духовного простору в нашій державі.

«Ми сьогодні маємо добрі приклади співпраці з боку протестантських церков в ім’я єдності України і спільної перемоги на сході, – зазначив Степан Барна. – Мені приємно констатувати, що Президент України Петро Порошенко своїм указом №357 від 26 серпня 2016 року визначив проведення цього року 500-річчя Реформації на державному рівні. Згідно з цим указом, ми працюємо в напрямі реалізації комплексу заходів, пов’язаних з вшануванням духовних і ціннісних надбань протестантського руху на території Тернопільської області та в Україні. Цей комплекс заходів дасть можливість відкрити історію нашого краю, провести конференції, тематичні виставки у бібліотеках та краєзнавчих музеях області. Водночас для нас важливо, як для українців, демонструвати, що наш вибір – це вибір пов’язаний з єдністю церков, єдністю суспільства і спільної перемоги під час проведення тематичних просвітницьких, виховних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів».

Нагадаємо, ІV Всеукраїнська конференція триватиме два дні, 27-28 квітня, на базі історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Серед основних питань, які обговорюватимуться – історія християнства, виникнення протестантських церков, вплив Реформації на соціально-економічний розвиток країни, Європейська Реформація та її відгомін в Україні.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*