Степан Барна обговорив перспективні напрями співпраці з представниками Королівства Нідерландів – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна обговорив перспективні напрями співпраці з представниками Королівства Нідерландів

Наша область достатньо динамічно розвивається у своїй співпраці з Нідерландами і ми маємо надію, що ця співпраця буде продовжуватися. Ми також представлені в реалізації багатьох спільних проектів і сподіваюся, що ці проекти вдасться реалізувати на практиці. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з Почесник Косулом Королівства Нідерландів у Західному регіоні Андрієм Гринчуком та радником з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Кароліною Спаас.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

Тернопільщину представники Королівства Нідерландів відвідали з метою представлення новопризначеного Консула керівництву області, якого затвердили на посаді влітку 2017-го. А також з метою обговорення поточного стану співробітництва та перспективних напрямів співпраці між Тернопільською областю та Королівством Нідерландів. У рамках зустрічі відбулася й презентація економічного та інвестиційного потенціалу області.

Як зазначив очільник краю Степан Барна, у Тернопільській області сьогодні спостерігається достатньо добра динаміка щодо залучення інвестицій. «Ми вже маємо успішно реалізовані проекти компаніями Сумітомо, СЕ Борднетце тощо, і я хотів би відзначити, що вся ця динаміка демонструє, що в нас достатньо добрий приріст капітальних інвестицій в реальний сектор економіки. Більше того, приватними іноземними компаніями лише цього року в реальний сектор економіки було вкладено значну суму, яка є рекордною з точки зору розвитку бізнесу в області. Тому ми зацікавлені, щоб бізнес приходив до нас в область, працював і розвивався», – підкреслив голова ОДА.

При цьому, він поінформував, що в області працюють дві компанії з нідерландськими інвестиціями, а саме у Чортківському районі та у місті Тернопіль. «Сподіваюся, що ми будемо розширювати своє поле для співпраці. Адже ми зараз в пошуках можливостей для залучення потенційних інвесторів, а також маємо зацікавлення в тому, щоб презентувати на рівні інвестиційних компаній Нідерландів свою область», – зауважив Степан Барна.

У свою чергу представники Королівства Нідерландів наголосили, що мають намір розвивати подальшу співпрацю з нашим регіоном і перш за все їх цікавить агропромисловий потенціал нашого краю, вторинна переробка та заморожування ягід. Водночас, вони пообіцяли, що візьмуть участь в інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2018», що відбудеться у травні поточного року. Крім того, пообіцяли, що на форум прибудуть представники бізнесу та інші зацікавлені особи.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*