Розлюченого чекіста не варто сприймати серйозно

Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу прокоментував образливі слова Володимира Путіна на прес-конференції в Москві, запропонувавши поставитися до них з посмішкою. Про це Давутоглу сказав в інтерв’ю Hurriyet.

Коментуючи заяви російського президента щодо “повзучої ісламізації” в Туреччині та бажанні “лизнути американське керівництво”, Давутоглу повідомив, що якщо ставитися до таких заяв серйозно, то їх можна сприйняти як образу. Тому, вважає прем’єр, має сенс відреагувати на них з посмішкою.

Давутоглу задався питанням, став би Путін робити подібні заяви місяць тому, до інциденту з Су-24. “Раптово Туреччина стала мусульманською країною, в якій йде процес ісламізації. Стала країною, у якої близькі стосунки з США. Скажи він це місяць тому, це стало б сенсацією. А зараз такі заяви можна сприймати поза контекстом”, – зазначив прем’єр-міністр Туреччини.

Давутоглу також заявив, що несерйозно ставиться до заяв російського президента про опозицію, яку той “раптово виявив в Туреччині”. Що стосується заяв Путіна про причетність родини президента Реджепа Ердогана до корупційних схем, Давутоглу назвав їх “радянською пропагандою”. За словами прем’єра, подібні заяви пов’язані з тим, що Путін працював у КДБ в еру радянської пропаганди. “Але ті часи залишилися в минулому”, – підкреслив Давутоглу.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*