Російській валюті пророкують подальше падіння

Про це пише Bloomberg, посилаючись на результати власного опитування 20 аналітиків у галузі економіки.

На думку експертів, для того, аби Росія занурилась у повномасштабну кризу достатньо, щоб курс рубля по відношенню до долара впав на 20 відсотків, сягнувши 90 рублів. Так вважають 17 із 20 опитаних.

Прогнозується, що рубль продовжить своє падіння відносно основних світових валют і особливо до долара, оновивши минулорічний антирекорд на валютних торгах і досягнувши 90 рублів за долар.

Водночас зазначається, що у той час як рубль втратив близько 54% з початку минулого року, доходи від продажу нафти і газу допомогли компенсувати падіння товарних цін.

Аналітики банку Societe Generale звертаються до слів глави Банку Росії Ельвіри Набіулліної, згідно з якими кожні 10% зниження російської валюти – це плюс 50 базисних пунктів для інфляції в країні.

Як зазначає агентство, рубль, що впав до рекордного мінімуму у 80.10 по відношенню до долара в грудні, послабився майже на 6% і став другою найменш надійною валютою у переліку 24 країн з економікою, що розвивається, після аргентинського песо.

На думку аналітиків, найімовірнішими інструментами Центробанку стануть валютні інтервенції у якості антикризового заходу в найближчі місяці.

“Значне послаблення валюти видається ще правдоподібнішим, якщо нафта залишиться нижче $40 за барель в середньостроковій перспективі”, – сказав економіст московського відділення Renaissance Capital Олег Кузьмін. 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*