Рейтинг: В ООН представили список країн за кількістю емігрантів

Стало відомо, жителі яких країн частіше покидають рідну країну і живуть за кордоном. Так, лідером рейтингу стала країна на Балканському півострові – Боснія і Герцеговина. Україна у список з десяти таких країн не потрапила.  Новину повідомляє The Daily Mail, сайт Стіна.

Такі європейські країни, як Португалія, Хорватія, Македонія, Албанія, Чорногорія та Молдова стали лідерами серед країн, більша частина населення яких емігрувало, а саме більше п’ятої частини. Про це свідчать дані відділу народонаселення ООН.

Також стало відомо, що до кінця 2015 року майже п’ять мільйонів людей, 7,6%, які народилися у Великій Британії, залишили її. З Боснії і Герцеговині до 2015 року емігрувало близько 1,6 млн, тобто 43,3% населення. Так, топ-10 країн, велике число жителів яких вирішили жити за кордоном, представлено нижче.

Боснія і Герцеговина – 43,3%;

Албанія – 38,8%;

Македонія – 24,8%;

Португалія – 22,3%;

Чорногорія – 22,1%;

Молдова – 21,8%;

Хорватія – 20,4%;

Литва – 18,9%;

Ірландія – 18,8%;

Румунія – 17,5%.

Що стосується України, то кількість громадян, які вирішили її покинути, склала 13%. За даними видання, найчастіше українці переїжджають до Росії.

Крім того, число поляків, які переїхали в інші країни до 2015 року склало 11,5% населення, або 4,4 млн людей. Німеччину покинуло 5% населення, або 4 млн людей. Італію – 4,9%, або 2,9 млн людей. За словами експерта Річарда Форда, британці частіше емігрують до Австралії, а литовці, ірландці та жителі Кіпру частіше перебираються до Великої Британії.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*