Почесним громадянам Тернополя вручили нагороди та відзнаки

Під час урочистостей з нагоди відзначення Дня міста та Успення Пресвятої Богородиці, що відбулися 28 серпня на Набережні ставу, очільник Тернополя Сергій Надал вручив нагороди «Почесним громадянам міста Тернополя», а  відзнаки міської ради – тим людям, які найбільше долучилися до боротьби з COVID-19 у м.Тернополі.

Також у цей день сертифікати на квартири отримали двоє учасників бойових дій, багатодітна родина та капітан збірної команди України з біатлону, чемпіон світу та Європи, Заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон  України Дмитро Підручний.

«Від імені Тернопільської громади висловлюю подяку усім, хто щодня працює на благо нашого міста.  За поданнями громадських організацій та активних тернополян, саме ви – усі, хто отримав чи звання Почесного громадянина, чи відзнаки міської ради, чи міського голови, гідні її. Тож у цей день бажаю усім продовжувати плідну працю заради розвитку Тернополя, добробуту, миру та здоров’я»,  – зазначив міський голова Сергій Надал.

До слова, після нагородження на тернополян очікував виступ місцевих колективів та лазерне шоу, а на завершення – на сцені відбулося романтичне освідчення закоханої пари.

Фото з концерту доступні у розділі “Галерея” (ТУТ)

Список осіб, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя»:

  • АНДРЕЙЧИН Михайло Антонович – завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського;
  • ВЕНГРИНОВИЧ Олександр Іванович – голова всеукраїнського товариства «Лемківщина»;
  • ГЕРМАН Олег Михайлович – громадський і культурний діяч, поет, графік;
  • ГРИЦИШИН Антон Павлович – голова обласної організації «Меморіал» ім. В. Стуса;
  • КРОЙТОР Юліан Георгійович – засновник та перший директор Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки;
  • ЛЮБАРСЬКА Леся Михайлівна – поетеса, громадський діяч;
  • ПЛАСКОНІС Володимир Пилипович – майстер спорту із класичної боротьби, Заслужений тренер з класичної боротьби, екс директор ТСДЮШ олімпійського резерву з греко-римської боротьби;
  • ШКРОБОТ Володимир Васильович – генеральний директор КНП «Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня».

Посмертно:

  • ДЕДЮХ Іван Мирославович – сержант 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України. учасник російсько – української війни;
  • ЦИМБАЛІСТИЙ Михайло Васильович    – майор Збройних сил України, учасник російсько – української війни.

Список осіб, яким яких нагороджено «Відзнакою Тернопільської міської ради»:

  • ГОЛЯК Майя Володимирівна – лікар – педіатр міський КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»;
  • ДЕРЕВОРІЗ Галина Василівна – фельдшер – лаборант з бактеріології  бактеріологічної лабораторії державної установи «Тернопільський обласний бактеріологічний центр Міністерства охорони здоров’я України»;
  • ДЯЧЕНКО Наталія Михайлівна – завідувачка денного стаціонару неврологічного профілю КНП «Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня»;
  • ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Сергій Адамович – лікар-анестезіолог відділення анестезіології  та інтенсивної терапії КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»;
  • КРАВЧУК Юлія Анатоліївна – заступник директора із впровадження системи управління якістю Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»;
  • НАДАЛ Любов Степанівна – лікар-інфекціоніст кабінету інфекційних захворювань КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради;
  • РАЦИН Жанна Володимирівна – завідувач амбулаторії загальної  практики – сімейної медицини №13 КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»;
  • САВЧАК Олена Віталіївна – медична сестра  інфекційного відділення КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»;
  • СТЕЛЬМАХ Зоя Романівна – старша медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Тернопільська обласний клінічний онкологічний диспансер»;
  • ШЛЯХТИЧУК Ольга Іванівна – старша медсестра інфекційного відділення КНП «Тернопільська міська  дитяча комунальна лікарня»;
  • ЯРМОЛЕНКО Ольга Маркіянівна – заступник начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради з медичних питань;
  • ВІТРУК Олег Павлович – начальник управління транспортних мереж та зв’язку Тернопільської міської ради;
  • ГОРСЬКИЙ Микола Михайлович – дорожній робітник МШРБП «Міськшляхрембуд»;
  • ГУЦУЛ Інна Анатоліївна – доцент кафедри податків та фіскальної політики, голова експертної ради з питань бюджету та фінансів, співзасновник засновник громадської організації «Науковий простір»;
  • ЗЯНЬКО Дмитро Петрович – слюсар-сантехнік ЖЕК 13 ЖБК;
  • ІГНАТЕНКО Віталій Михайлович – майстер спорту з класичної боротьби, перший заступник голови місцевого осередку НОК України у Тернопільській області;
  • КОВАЛЬЧУК Олег Степанович – директор комунального закладу «Станція юних техніків», співзасновник Центру Науки Тернополя;
  • КУЧЕР Надія Павлівна – начальник фінансового управління Тернопільської міської ради;
  • ЛОБУР Зоя Іванівна – прибиральник територій ТОВ «АВАКС ПРОФ»;
  • ПАВЛІЩИ Даріуш – війт Гміни Громадка (Республіка Польща), доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України;
  • ПАНАСЮК Володимир Володимирович – майстер ремонтно-транспортного цеху КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»;
  • ПІДГАЙНА Галина Михайлівна – директор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8;
  • СИМЧИШИН Юрій Васильович – голова ГО «Воїнів АТО /ООС Тернопільського району»;
  • СУМ Ірина Михайлівна – заступник начальника управління -начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Тернопільської міської ради;
  • ФЕДОРІВ Богдан Іванович – майстер спорту, інструктор методист КЗ ДЮСШ з греко – римської боротьби, голова громадської організації «Федерація греко – римської боротьби Тернопільської області»;
  • ЧІШЕВСЬКИЙ Радіслав – програмний директор Pulaski Foundation;
  • БОЙКО Іванна Михайлівна – директор квіткового маркету «КвітоЦентр», учасник проєктів «Місто турботи» та «На відстані руки»;
  • ГУДА Ігор Богданович – голова ради директорів ПП «Креатор – Буд»»
  • ДІГАЙ Олексій Володимирович – меценат, учасник проєкту «Бронзовий Тернопіль»;
  • КОБЕЛЬ Василь Миколайович – директор відділення «Гранд» Тернопільської філії АТ КБ «ПриватБанк»;
  • МАРТИНЕЦЬ Володимир Богданович – заступник директора з питань матеріально – технічного забезпечення ГПУ «Львівгазвидобування»;
  • ОНУФРАК Андрій Іванович – в.о директора гіпермаркету ТзОВ «Епіцентр -К»;
  • САВЧИШИН Руслан Володимирович – меценат, волонтер, учасник благодійних проєктів;
  • СОЛТИС Віктор Петрович – заступник голови правління, директор заводу ПРАТ «Тернопільський молокозавод»;
  • ТАТАРЧУК Валерія Олексіївна    – генеральний директор благодійного фонду «Твоя опора»;
  • ХАНІН Юрій Петрович – співзасновник ТОВ «Техто-Буд-Центр»;
  • ШВАЙКА Володимир Дмитрович – підприємець м. Тернополя.
  • Кадубець Оксана Ярославівна – завідувач інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»;
  • Дивоняк Ольга Миколаївна – завідувач інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня»;
  • Боднар Надія Іванівна- медичний директор з надання первинної медичної допомоги.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*