На Тернопільщині юристи та поліцейські розповіли студентам як не потрапити в місця позбавлення волі

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права заступник начальника Бережанського відділу поліції Петро Панашій завітав до студентів  агротехнічного коледжу в Бережанах. На  тематичну лекцію «Права людини» запросили і працівників  Тернопільського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Юристи детально  розповіли дітям про їхні права та обов’язки, основні положення, що гарантують громадянину України його фізичну та правову захищеність, а від працівника поліції студенти дізналися про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.

Петро Панашій поінформував присутніх про вік, з якого настає відповідальність, розміри штрафів і терміни ув’язнення за кожне окреме правопорушення. Працівник поліції навів приклади, як неповнолітні за порушення норм законодавства потрапляють на облік та відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Поліцейський детально роз’яснив учням  важливість недопущення будь-яких правопорушень,  акцентував їхню увагу й на негативному впливі алкоголю та наркотиків на молодий організм. Гості зазначили, що подібні зустрічі виховують у молоді  правову свідомість.

Джерело: biznesoblast.com

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*