На Тернопільщині у підприємця виявили понад 500 л сурогату алкоголю – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині у підприємця виявили понад 500 л сурогату алкоголю

Більше 500 л саморобних спиртних напоїв вилучили правоохоронці Тернопільщини в одного з місцевих підприємців у Кремецькому районі.

Про це повідомили Тернопільському Інформаційному Бюро у секторі комунікації обласного управління поліції.

Правоохоронці встановили, що місцевий підприємець розводив спирт, виготовляючи у власному помешканні горілку та коньяк. Усі вироби розливав в півторалітрові пляшки та продавав сусідам і жителям райцентру.

Під час обшуку в помешканні підозрюваного поліцейські вилучили півтонни вже готових алкогольних напоїв. Проте невдовзі чоловіка знову викрили на продажі сурогату. Під час другого обшуку правоохоронці вилучили в нього ще 21 літру горілчаної продукції.

Поліцейські інкримінують підприємцю дві статті кримінального кодексу України – 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки