На Чортківщині відкрили оновлений Центр обслуговування платників

В урочистій атмосфері у присутності платників податків, представників громадських та підприємницьких організацій, засобів масової інформації та працівниками Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області голова райдержадміністрації Михайло Сташків спільно із головою районної ради Віктором Шепетою та начальником Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області Русланом Цвігуном перерізали сьогодні, 21 вересня, символічну стрічку при вході до Центру обслуговування платників, який розташований на 1 поверсі, в лівому крилі адмінбудинку.

Повідомляє сайт ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт РДА.

«Вважаю, що податкова служба повинна створити для платників податків такі умови, аби вони в одному приміщенні, такому, як ми відкрили сьогодні, отримали майже всі послуги, які надають податківці, – сказав під час урочистого відкриття центру Михайло Федорович. – Перед усіма податківцями  поставлене завдання перетворити податкову службу в сервісну. І один з найважливіших кроків у цьому плані – Центри з обслуговування платників», – додав керівник району Михайло Федорович.

Михайло Сташків висловив переконання, що такі новації від податкової сприятимуть зростанню податкової культури наших громадян та допоможуть представникам бізнесу економити власний час.
Стануть у нагоді відвідувачам й інформаційні стенди, на яких розміщені взірці податкової звітності, роз’яснення окремих норм податкового і митного кодексу та інших дозвільних документів, реквізити бюджетних рахунків необхідні для сплати.
Головний податківець Чортківського краю Руслан Цвігун висловив сподівання, що підприємці оцінять кроки назустріч, зроблені податковою службою, і  будуть своєчасно і в повному обсязі сплачувати податки. А якісне покращення обслуговування платників сприятиме поліпшенню іміджу податкової служби, зокрема, і формуванню високої податкової культури в суспільстві в цілому.
Продовжуємо працювати для людей!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*