Кремль не спроможний профінансувати новітній ракетний комплекс

У Росії вирішили відкласти прийняття на озброєння бойового залізничного ракетного комплексу “Баргузин” до 2020-го у зв’язку зі складною фінансовою ситуацією. Про це джерело в російському оборонно-промисловому комплексі повідомило агентству ТАСС, передають Патріоти України.

“Внаслідок складної фінансової ситуації і викликаних нею бюджетних обмежень строки робіт із створення “Баргузина” зрушені вперед більше, ніж на один рік”, – розповіли в уряді.

Стосується це всіх етапів робіт, у тому числі дослідно-конструкторських, виробничих та випробувальних. Таким чином, створення нового бойового залізничного ракетного комплексу завершиться в кращому випадку в 2020 році, відзначило джерело.

Комплекс “Баргузин” буде оснащений міжконтинентальними балістичними ракетами РС-24 “Ярс”, створювати під нього інші ракети не планується. Тоді ж джерело в російській оборонній промисловості повідомило, що нові “ядерні потяги” будуть створені в 2018 році, а після цього приблизно два роки будуть йти льотно-конструкторські випробування.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*