Голова обласної ради та віце-консул Генерального Консульства Республіка Польща у Луцьку обговорили напрямки співпраці – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Голова обласної ради та віце-консул Генерального Консульства Республіка Польща у Луцьку обговорили напрямки співпраці

У Тернополі перебував віце-консул Марек Запур. Під час зустрічі із Віктором Овчаруком порушувалося питання щодо права власності на територію, прилеглу до монастиря «Згромадження сестер Непорозчого Зачаття Діви Марії» Львівської Архідієцезії Римо-католицької церкви, що розташований у селі Язлівець Бучацького району.

Очільник обласної ради Віктор Овчарук подякував високоповажному гостю за візит на Тернопільщину і зазначив, що дане питання розглядалося на засіданні постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села. «Тернопільська обласна рада чітко працює згідно із чинним законодавством, – наголосив голова обласної ради. – Законодавчі акти не дозволяють обласній раді приймати будь-яке рішення з цього питання, оскільки для  вилучення частини ділянки, яка зараз перебуває у користуванні Язловецького обласного протитуберкульозного санаторію, потрібна згода Язловецької громади. Без такої згоди клопотання монастиря  задовольнити просто нереально».

Начальник відділу з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної політики, природокористування та земельних відносин Ірина Шумада представила гостю необхідні документи, що підтверджують сказане.

Водночас під час зустрічі голова обласної ради порушив ще одну нагальну проблему – складну процедуру отримання віз, черги під банками, невідкриту діяльність візових центрів. «Розумію, що це не є компетенцією Консульства, однак прошу Вас донести інформацію до Міністерства закордонних справ Польщі та до Посольства. – наголосив Віктор Овчарук. – Польща є нашим союзником на шляху до Євросоюзу, Ваша країна підтримує Україну у боротьбі із проросійським агресором та є нашим щирим союзником. Однак, такі проблеми перекреслюють сказане на найвищому рівні».

Начальник відділу аналізу виконання програм, залучення інвестицій та промоції області Тарас Борук додав, що до обласної ради надходить чимало звернень щодо наведених проблем.

Віце-консул Марек Запур запевнив керівника обласної ради, що  польська сторона володіє такою інформацією та буде намагатися  усунути недоліки.

Сторони домовилися  й надалі розвивати успішні та перспективні українсько-польські проекти, сприяти поглибленню співпраці між двома братніми державами у різних сферах.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*