Для жінок в Бережанах провели майстер-клас з прасування (ФОТО)

На засідання клубу для безробітних «Берегиня» завітала майстриня виробничого навчання Бережанського агротехнічного інституту Галина Нечипор. Жінка ділилась секретами кравецької справи.

— Кравець може допомогти знайти свій стиль, свою модель, дати ділову пораду щодо вибору одягу, – звернулась до присутніхмайстриня. – Швейне ремесло має давню історію. Професія кравецьких справ майстер народилася ще відтоді, коли люди відчули потребу в одязі, і до того часу, поки людство потребуватиме швейних виробів, попит на послуги таких фахівців буде постійним. Недаремно в народі кажуть, що вміти шити – значить, завжди мати вірний шматок хліба. В усі часи у суспільстві панували певні погляди, думки, художнє уявлення щодо одягу, формувались відповідні напрямки моди. Усе це тісно пов’язане з професією швачки та кравця, людини завдяки праці та фантазії якої наші бажання втілюються у життя.

Галина Нечипор провела для жінок майстер–клас з пропрасовування «складних» частин швейних виробів, з ремонту пошкоджень одягу так, щоб зробити їх якнайменш помітними тощо.

Джерело: doba.te.ua

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*