Чергове підняття тарифів у Тернополі, тепер уже на паркування – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Чергове підняття тарифів у Тернополі, тепер уже на паркування

Ще не отримали тернополяни обіцяної Урядом підвищеної мінімальної зарплати, як ціни на всі можливі послуги й товари різко «стрибнули» вгору.

У Тернополі вкотре підняли тарифи. Якщо з 10 січня в місті подорожчав проїзд у громадському транспорті, а саме: з 3 до 4 гривень у маршрутках і з 2 до 3 гривень у тролейбусах, то тепер уже на майданчиках для платного паркування. Так, раніше година на парковці вартувала 4 гривні, а тепер – 6, пише НОВА Тернопільська газета, передає ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

Таке рішення прийняли сьогодні 18 січня на виконкомі Тернопільської міської ради. У проекті рішення йдеться про те, щоб підняти тарифи на паркування на Привокзальному майдані й на майданчиках для платного паркування, які з 2014 року обслуговує підприємець Микола Мисенко. Зокрема, це стосується 15-ох платних майданчиків у місті – на вулицях Будного, Шептицького, Острозького, Коперника, 15 Квітня, Живова, патріарха Мстислава, Микулинецькій, на Майдані Волі та на Майдані Мистецтв.

За словами керівника Управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігоря Мединського, згідно із методами та формулами по розрахунках вийшло, що тарифи на паркування в підприємця Мисенка потрібно підняти до 9 гривень за годину, на Привокзальному майдані – до 8 грн./год.

Відтак, в Управлінні транспорту запропонували підняти тариф до 6 грн./год. Розрахунки обґрунтовані й проведені згідно із формулою, затвердженою КМУ. А найважливіша й найбільш суттєва причина, чому доводиться піднімати тарифи – підвищення вдвічі мінімальної зарплати з 1600 грн. до 3200 грн.

– Якщо мінімальна зарплата піднялася вдвічі, то ми також мусимо піднімати тарифи, – каже Ігор Мединський. – Відповідно до цього зростуть і доходи за місця для платного паркування в міський бюджет. Якщо, наприклад, за 2016 рік підприємець Мисенко в міський бюджет сплатив 569 тисячі гривень, то в 2017-ому цей дохід може збільшитись на 300 тисяч гривень. З Привокзального майдану міський бюджет отримав 193 тисячі гривень.

Після нетривалих дискусій та обговорення все ж вирішили підняти тариф на місця для платного паркування до 6 гривень за годину.

До слова, в сусідніх областях діють різні тарифи на паркування. Так, в Івано-Франківську в центрі міста паркування вартує 10 грн./год. У міській раді пояснюють це тим, щоб у центрі не накопичувалося багато машин, щоб не було загазування, щоб давали місця іншим автівкам через своєрідну ротацію. Поза межами центральної частини Івано-Франківська, паркування на периферії – 3 грн./год. У Львові в аеропорті 10 грн./год., там, де стоять термінали – 8 грн./год., де паркомати – 6 грн./год. У Рівному немає місць для платного паркування, а в Луцьку паркувальне місце – від трьох до п’яти гривень за годину.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*