Автокрадія, палія та грабіжника в одній особі затримала поліція Тернопільщини – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Автокрадія, палія та грабіжника в одній особі затримала поліція Тернопільщини

Смартфон «Самсунг» вирвав з рук та викрав чоловік – саме таке повідомлення отримали тернопільські правоохоронці від 21-річного жителя обласного центру, повідомляє сайт Тернопільське Інформаційне Бюро

Збитки потерпілий оцінив у шість тисяч гривень. Правоохоронці швидко встановили, що злочин скоїв знайомий постраждалого.

Зловмисником виявився житель села Смиківці Тернопільського району, в свої двадцять один уже тричі судимий за крадіжку, незаконне заволодіння транспортним засобом та грабіж.

Під час слідчо-оперативних дій поліцейські змогли встановити його причетність і до інших більш небезпечних для суспільства злочинів. У рецидивіста знайшли та передали на експертизу різноманітні речі, які знаходилися у нещодавно викраденому автомобілі.

Легківку «Рено» зловмисник викрав уночі з двору житлового будинку. Він приїхав на автомобілі додому і для того, щоб замести всі сліди злочину, підпалив транспортний засіб, попередньо вийнявши з нього всі цінні речі. Рецидивіст орудував уміло і після того, як він замкнув контакти на акумуляторі автомобіль згорів дотла.

Рецидивіст зізнався у всіх трьох правопорушеннях.

Правоохоронці встановлюють його причетність до скоєння інших злочинів.

Триває слідство.

За матеріалами ВК ГУНП у Тернопільській області

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки