16-річний закарпатець обікрав мешканку Тернопілля – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

16-річний закарпатець обікрав мешканку Тернопілля

За підозрою у вчиненні крадіжки співробітники Тернопільського відділення поліції затримали в порядку статті 208 КПК 16-річного уродженця Закарпаття. Неповнолітній поцупив вісімсот гривень з помешкання жителя селища Велика Березовиця, пише ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ГУНП в Тернопільській області.

Як встановили правоохоронці, того дня неповнолітній шастав господарствами жителів селища, просячи милостиню. Зайшовши на  обійстя 61-річного потерпілого, став кликати господарів, а коли ніхто не відгукнувся, вирішив самостійно заглянути до приміщення літньої кухні, двері якої були незамкнені. На холодильнику побачив гаманець, його і вхопив.

Оперативними заходами правоохоронці розшукати ласого до чужих грошей закарпатця. Незважаючи на зовсім юний вік, хлопець уже двічі притягувався до відповідальності за майнові злочини. До нашого міста зловмисник перекочував з усією родиною і традиційно займався  тим, що випрошував у людей гроші, фантазуючи щоразу якісь нові історії, аби розчулититернополян.

Щодо зловмисника розпочато кримінальне провадження за частиною третьою статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*