Тут кується еліта української нації – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тут кується еліта української нації

Голова райдержадміністрації В. Петровський відвідав молодіжний патріотичний табір «Лисоня» ім. І.Гавдиди на хуторі Базниківка, Саранчуківської сільської ради. Таборування триває з 02 по 16 липня 2017 року. Вишкіл проходять 130 юнаків та дівчат з Тернопілського Пласту та Молодіжного Націоналісттичного Конгресу-МНК. Цьогоріч в таборуванні беруть участь маленькі українці з США та навіть з Китаю.

Повідомляє сайт БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

За словами голови РДА: «Вже 25 років кожного літа в Долині змій, що біля х.Базниківка проходять таборові збори. Багатолітнє спостереження  за процесом виховної роботи у таборах дає можливість стверджувати, що тут кується, без перебільшення, еліта української нації. І цьому ми завдячуємо засновнику та ідейному натхненнику цієї справи, нашому побратиму Іванові Гавдиді».

Молодіжне патріотичне таборування проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Бережанської райдержадміністрації та районної ради.

На місці таборування голова РДА провів нараду з керівниками установ та організацій Бережанського району, яка почалася з екскурсії таборами.

«Переконаний, що господарники  Бережанщини перейнялися ідеєю необхідністю будівництва стаціонарного табору. Домовилиь про перші спільні кроки та дії», – підкреслив Володимир Петровський.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*