Степан Барна обговорив з Послом України в Аргентинській Республіці напрями співпраці – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна обговорив з Послом України в Аргентинській Республіці напрями співпраці

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Аргентинській Республіці Юрієм Дюдіним та віце-президентом з питань регіонального розвитку, керівником регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Тарасом Демкурою.

Повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Під час зустрічі обговорили можливість промоції туристичного Тернопілля за кордоном. Саме тому Надзвичайний та Повноважний Посол завітав до нашого краю, щоб краще ознайомитися з історичними та культурними пам’ятками, а також з іншими туристичними місцинами.

«Ми маємо на меті робити промоцію вашого краю в Аргентині, де є дуже багато вихідців з України. Називатимемо таке явище «ностальгійний туризм», який може бути корисним для обох сторін, як для Тернопільщини, яка буде приймати туристів, так і для «аргентинських українців», які відвідають рідний край своїх батьків, дідів і прадідів», – зазначив під час зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол.

У свою чергу голова Тернопільської ОДА Степан Барна висловив підтримку у цьому питанні, позаяк Тернопільщина перш за все багата замками, яких на території області є більше 30-ти. Тому те, що Тернопільщиною зокрема та Україною загалом цікавляться за кордоном є доброю нагодою для подальшого розвитку та співпраці.

Джерело:  Тернопіль Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*