Степан Барна: Навчання загонів територіальної оборони повинні пройти всі без винятку райони області – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Навчання загонів територіальної оборони повинні пройти всі без винятку райони області

На Тернопільщині вже сьомий день тривають командно-штабні навчання загону територіальної оброни Чортківського району. Їх особливістю є те, що відбуваються вони за участі всього особового складу загону тероборони даного району. Триватимуть навчання десять днів.

Повідомляє сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Як відбувається їх проведення, перевірив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

За його словами, робота відбувається злагоджено, а тренування проходять інтенсивно. Саме завдяки цьому, учасники командно-штабних навчань мають змогу не тільки освоїти методи тактичної підготовки, безпосередньо ознайомитися з різними видами озброєння, яке перебуває на користуванні в Збройних Силах України, а й пройти виховний вишкіл, який спрямований на залучення цивільного населення до охорони військових об’єктів та ліквідації терористичних і диверсійних груп на території області в умовах особливого періоду.

«Хочу відзначити, що ми одна із передових областей у цьому питанні. Раніше ми вже проводили так звані стрілецькі дні, які плануємо продовжувати й надалі. Власне, їх проведення відбувається повністю за рахунок коштів місцевого бюджету. Дані ж навчальні збори вже фінансуються за кошти Міністерства оборони України, яке висловлює зацікавленість у реалізації подібних проектів. Водночас, до проведення таких навчань ми також плануємо в повному обсязі залучити й інші райони Тернопільської області. Позаяк з місцевих бюджетів виділено майже три мільйони гривень на підтримку обороноздатності Збройних Сил України, а саме: на підготовку військовослужбовців, на їх контрактування, а також на відновлення військових частин, які дислокуються в області», – зауважив Степан Барна.

Джерело:  Тернопіль Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*