На Борщівщині провели профорієнтаційний урок для школярів – БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Борщівщині провели профорієнтаційний урок для школярів

В рамках виїзного заходу фахівців районного центру зайнятості в Озерянську об’єднану територіальні громаду був проведений профорієнтаційний урок для школярів Озерянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

Повідомляє БОРЩІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт РДА.

На заході школярі отримали інформацію  про важливість свідомого ставлення до вибору свого професійного майбутнього, реального погляду на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці.

Учні ознайомилися з основами вибору професій і вимогами до них сучасного ринку праці, дізналися про професії майбутнього та пройшли тестування на професійну спрямованість. Також отримали інформацію про стан місцевого ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості.

По завершенні уроку учням було рекомендовано звернутися до районного центру зайнятості для ознайомлення з інформаційними матеріалами щодо професій, пройти тестування на комп’ютерній техніці, скористатись міжнародною тестовою методикою «Magellano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*